Koszyk

Masz pytania? Zadzwoń! 787 877 971

DARMOWA DOSTAWA DLA WSZYSTKICH PRODUKTÓW!

Jaką stację zasilania wybrać do swoich zastosowań? Sprawdź nasz poradnik!

Jeśli zastanawiasz się, jaką stację zasilania wybrać do swoich zastosowań – sprawdź nasz poradnik! W tym przypadku przedstawiamy najlepsze możliwości w stosunku do Twoich potrzeb.

 

Zastosowanie stacji zasilania: Awaryjne zasilanie domowe

W przypadku awaryjnego zasilania domowego najważniejsze znaczenie ma pojemność stacji zasilania oraz moc wyjściowa, która pozwoli nam podłączyć najbardziej potrzebne urządzenia. W tym przypadku polecamy stacje zasilania ECOFLOW:

Stacje te wyróżniają się na rynku najlepszym obecnie stosunkiem pojemności / mocy wyjściowej do ceny. W przypadku obu tych stacji podłączysz do nich prawie wszystkie urządzenia domowe, nawet te pobierające wiele W – jak chociażby suszarkę do włosów czy ekspres do kawy.

Podane stacje zasilania możesz podładować z gniazdka 230V lub za pomocą dodatkowych panel słonecznych, które możesz dokupić w naszym sklepie do zestawu. Całość pozwala więc w przypadku dłuższego braku prądu na podładowanie najważniejszych urządzeń. Co więcej, do stacji ECOFLOW możesz dokupić dodatkowe baterie, akumulatory, które pozwalają na przedłużenie dwukrotne czy nawet trzykrotne (nawet do +11kWh) stacji bazowych!

Do rozbudowy urządzeń – dodatkowe baterie – możesz użyć:

 

Stacja zasilania Ecoflow Delta Max 2016Wh

 

Zastosowanie stacji zasilania: Camping

W przypadku campignu optymalnym wyborem będzie tutaj zrównoważony stosunek pojemności, mocy urządzenia do jego wagi. W tym przypadku polecamy takie stacje zasilania jak:

Dodatkow0, do podanych stacji zasilania proponujemy dokupienie paneli słonecznych, które są szczególnie przydatne w campingach:

 

 

 

Zastosowanie stacji zasilania: Outdoor

Do zastosowań outdoorowych polecamy mniejsze, bardziej przenośne stacje zasilania takie jak:

Urządzenia te możesz z powodzeniem używać w warunkach outdoorowych, a także przenosić je w różne miejsca. Do tego posiadają wystarczajączą pojemność oraz moc wyjściową do zasilenia najbardziej potrzebnych na wyprawie urządzeń, jak telefonów / aparatów / sprzętów elektronicznych. Co prawda, nie podłączymy do nich ekspresu do kawy. Jednak otrzymujemy za to przenośną stację zasilania. Do podanych stacji zasilania proponujemy dobrać panele słoneczne, które podładują urządzenie w przypadku wyczerpania się baterii:

 

 

Nadal niezdecydowany? Zadzwoń do nas: 787 877 971 – pomożemy!

W zależności od zastosowań przydadzą Ci się różne kombinacje ze stacjami zasilania – o różnej pojemności, mocy wyjściowej z dodatkową baterią / panelami słonecznymi. W razie wątpliwości zadzwoń do nas – pomożemy wybrać Ci odpowiednią stację zasilania do Twoich potrzeb! Dodatkowo przygotujemy indywidualną wycenę urządzeń. Pamiętaj, kupując w naszym sklepie otrzymujesz także dodatkowy rok (2+1) gwarnacji na stacje zasilania!

Darmowa wysyłka!

Dla wszystkich zamówień.

Ekspercie porady

Pomoc w wyborze stacji

Przedłużona gwarancja!

Możliwość rozszerzenia do 5 lat

Zakupy na firmę

Wystawiamy faktury VAT 23%